WordPress Hız Optimizasyonu Hizmeti

Uzman WordPress hız optimizasyon hizmetimizle küçük işletmelerin, blog yazarlarının ve ajansların SEO sıralamalarını ve dönüşüm oranlarını artırmalarına yardımcı oluyoruz.

Performansı artırın

Google sayfa hızı puanlarına ulaşmak için daha yüksek sayfa hızı ve web sitesi performansı.

Arama sıralamalarını iyileştirin

Optimize edilmiş içerik, site yapısı ve şema mikro verileri, sitenizin daha SEO dostu olmasına yardımcı olur.

Dönüşümleri artırın

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunarak dönüşüm oranlarını artırmak ve hemen çıkma oranlarını azaltmak.

WordPress siteniz için bir daha asla endişelenmeyin

WordPress uzmanlarından oluşan küçük ekibimiz sitenizin hızını, güvenliğini ve teknik sorunlarını kolaylıkla yönetecek ve web sitenizin her zaman maksimum hızda çalıştığını bilmenin içinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

Amacımız, mümkün olan en yüksek arama motoru sıralamalarını ve dönüşüm oranlarını elde ettiğinizden emin olmaktır.

WordPress Hız Optimizasyonu Hizmeti

WordPress hız optimizasyonu neden bu kadar önemlidir?

Hızlı bir web sitesine sahip olmanın işletmeniz için kritik olduğu bir sır değil. İşte bunun için en önemli 3 neden.

WordPress Hız Optimizasyonu Hizmeti

Paradan
tasarruf etmenizi sağlar Daha hızlı bir web sitesi, SEO sıralamalarını iyileştirerek, ücretli reklamları azaltarak ve barındırma maliyetlerini düşürerek paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Müşteriler sizi sever
Daha hızlı web siteleri, ziyaretçiler için çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar ve bu da hemen çıkma oranlarını ve alışveriş sepetini terk etmeyi azaltır.

Satışlarınızı en üst düzeye
çıkarır. Daha hızlı bir web sitesinin daha fazla satış anlamına geldiğini söylemeye gerek yok. Yavaş bir web sitesinin işinize mal olmasına izin vermeyin.

Sağladığımız hizmetler

Sitenizi geliştirdiğimiz başlıca alanlardan bazıları şunlardır.

 

Görüntü optimizasyonu

Görüntü sıkıştırma, tembel yükleme ve WebP dönüştürme. Görüntü ve medya optimizasyonu, WordPress hız optimizasyonunun en önemli yönlerinden biridir.

Kod küçültme

İster eklentilerden ister temalardan geliyor olsun, kullanılmayan CSS, HTML ve JavaScript kodunun küçültülmesi ve kaldırılması, tüm kod varlıklarını nasıl temizleyeceğimizi ve optimize edeceğimizi biliyoruz.

Veritabanı optimizasyonu

Yavaş ve bakımı yapılmayan veritabanları, WordPress sitenizin hızını büyük ölçüde azaltabilir. Veritabanı tablolarınızı, revizyonları, otomatik taslakları, çöpe atılan gönderileri, istenmeyen postaları, geçici olayları ve daha fazlasını optimize edelim.

E-Ticaret hızı

WooCommerce, Easy Digital Downloads ve daha birçok WordPress e-Ticaret eklentisinde uzmanız. Bunları maksimum performans için nasıl yapılandıracağımızı biliyoruz.

Cloudflare CDN

Bir CDN’yi kurmak ve yönetmek zaman alıcı ve sinir bozucu olabilir. Cloudflare uzmanlarımızın CDN’nizi yapılandırarak bu güçlükleri sizin için halletmesine izin verin.

WordPress optimizasyonu

Performansı artırmak için standart WordPress sitelerinde yapılabilecek pek çok küçük iyileştirme var. Tam liste için hangi WordPress site optimizasyonlarının dahil edildiğini bize sorun.

Sunucu optimizasyonu

Ekibimiz uzun yıllara dayanan sistem yöneticisi deneyimine sahiptir ve ucuz paylaşılan barındırma sağlayıcılarından özel VPS’ye kadar her türlü barındırma kurulumunda yollarını bilir.

Google analitiği

Analytics komut dosyaları, doğru şekilde yapılandırılmazsa sitenizin performansını büyük ölçüde etkileyebilir. Analitik komut dosyalarınızı ayarlayıp yöneteceğiz, böylece endişelenmeniz gereken bir şey daha kaldı.

Önbelleğe alma

Biz sadece basit bir WordPress önbelleğe alma eklentisi kurmuyoruz ve buna bir gün demiyoruz. Sunucu, veritabanı ve tarayıcı dahil olmak üzere birden çok önbelleğe alma düzeyi uyguluyoruz. Ardından önbellek eklentisini kuruyoruz.

Soru cevaplanmadı mı? Bir uzmanla konuşun →

Menü