Küçük işletmeler için işletmenizi bir sonraki seviyeye taşımak için tasarlanmış özel SEO paketleri sunuyoruz. Muhtemelen bizi Google Organik Arama aracılığıyla buldunuz. Bu şekilde müşteri kazanıyoruz ve aynısını yapmanıza yardımcı oluyoruz!

Arama Motoru Optimizasyonuna (SEO) neden yatırım yapmanız gerekiyor?

İnsanlar sorularının yanıtlarını, sorunlarına çözüm bulmak veya satın alacakları ürünleri bulmak için günlük olarak arama motorlarını kullanırlar. Her ay yalnızca Google’da 100 milyardan fazla arama yapılıyor!

Bundan yararlanmak ve web sitenize ziyaretçi ve potansiyel olarak yeni müşteriler kazanmak için web sitenizin Google veya Bing’in en üst sıralarında görünmesi gerekir.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), işletmeniz için önemli olan anahtar kelimelerin (arama ifadeleri) arama sonuçlarında görünmesi için web sitenizi arama motorları için optimize etme işlemidir.

Markanızı Güçlendirecek 9 SEO İpuçu

2021’de SEO’da Nasıl Başarılı Olunur?

SEO ile başladığımızda (17 yıl önce), arama motoru pazarlaması basitti. Tek yapmanız gereken, Google’da hangi anahtar kelimeler için sıralamak istediğinize karar vermek, 400 kelimelik makale yazmak (bu anahtar kelimeleri içeren), birkaç bağlantı oluşturmak, durulamak ve tekrar etmekti.

Bugün durum böyle değil. Yukarıdaki stratejiyi izlerseniz, web siteniz kısa sürede Google’dan kaybolacaktır.

Modern SEO sadece anahtar kelimeler ve bağlantılarla ilgili değildir, aynı zamanda harika kullanıcı deneyimleri sağlamakla ilgilidir. İlk görev, kullanıcılarınızı anlamak ve ardından web sitenizi ve içeriğinizi amaçlarını mümkün olan en hızlı şekilde tatmin edecek şekilde ayarlamaktır.

Sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir:

  • SEO Dostu ve teknik SEO hatası içermeyen bir web sitesi
  • Mobil kullanıcılara harika bir deneyim sunan bir web sitesi
  • Harika ve ilgi çekici içeriğe sahip bir web sitesi
  • Hızlı yüklenen ve net bir yapıya sahip bir web sitesi
  • Daha fazla markadan bahsetmek için markanızı çevrimiçi olarak tanıtma stratejisi
  • Önemli web sitelerinden yüksek kaliteli bağlantıların nasıl alınacağına dair bir strateji
  • Doğru içerik türünü oluşturmak için bir içerik pazarlama stratejisi
  • Mevcut içeriğinizi iyileştirmek için devam eden bir süreç
  • Google Algoritmasında her yıl yapılan yüzlerce değişiklikle senkronize kalmanın bir yolu

Eğer projeniz konusunda bizleri tercih ederseniz SEO optimizasyonunu web sitenize en iyi şekilde uygulamasını yapacağız.

ŞİMDİ ARA