SEO Uzmanları, tam şeffaflık, kusursuz müşteri hizmetleri ve sektördeki en özel uzmanlardan bazıları ile uzman SEO hizmetleri sunar. Arama motoru optimizasyonundaki en son gelişmeler ve stratejiler hakkında güncel bilgilere sahip olurken, bütünlüğe ve etiğe inanacak kadar eski kafalıyız.

2021'de Müşteriniz İçin Oluşturulacak 8 Temel SEO Raporu

Arama motorlarının zar zor doğduğu ve optimizasyonun nerdeyse bir fikir olmadığı 2005 yılından bu güne SEO’da İyiyiz siyah şapka stratejilerini ve fırsatçıları gördük ve doğru iş yapma yolunu bilmenin yerini hiçbir şeyin tutamayacağı sonucuna vardık. Pek çok siyah şapka stratejisinin yükselişini ve düşüşünü gördük ve hala ayaktayız – çünkü daima işe yarayan stratejilerin asla başarısız olmama erdemine sahip olduğunu biliyoruz.

Yaptığımız işte iyiyiz. Ve bunu kanıtlayacak verilere sahibiz.

Marketing Sherpa tarafından yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, “SEO, muhtemel satış yaratmada en etkili taktiktir, ancak hemde en zor olanıdır.”

Şirketiniz “etkili” kelimesine odaklanabilir, çünkü “zor” kelimesinin endişelenmeniz gerekli olan bir şey olmadığından emin olan bizleriz.

Bizim işimiz bu.

Uygun fiyatlı SEO hizmetleri, inanılmaz derecede büyük müşteri hizmetleri ve büyük ve küçük her büyüklükteki işletme için bugün mevcut olan en iyi stratejileri sunuyoruz. Sunduğumuz şeyleri görmek için şimdi bizimle iletişime geçin.

Profesyonel SEO Uzmanı Süreci

Müşterilerimize uzman SEO hizmetlerimizde şeffaflık sözü veriyoruz ve bunu kastediyoruz. Bu uzun sayfa, müşterilerimizin her biriyle yapmış olduğumuz sürecin bir özetini açıklar, bu şekilde ihtiyaç duyduğunuz her şeyi teslim edip edemeyeceğimize daha önce karar verebilirsiniz.

Bu süreçte listelenen pek çok hizmet göreceksiniz ve bunların çoğunu hizmetler bölümümüzde genişletiyoruz. Burada tanımladığımız bir hizmet, terim ya da strateji hakkında herhangi bir sorunuz olursa, iletişime geçmekten çekinmeyin – bizlere izin vermeyi kabul etmeden önce sunmuş olduğumuz her hizmeti detaylı olarak açıklamaktan mutlu oluruz. Size uygun maliyetli SEO hizmetleri sunar.

Rekabet Analizi

Organik SEO bir boşlukta yok. Arama motoru sıralaması için rekabet ettiğinizde, önceki en iyi çabalarınızla rekabet etmiyorsunuz – aynı pazarlar için optimize etmeye çalışan diğer işletmelerle rekabet ediyorsunuz.

Büyük olasılıkla, rakipleriniz belirli bir anahtar kelime için hakimiyetlerini garanti altına almak için zaten bir ton para ve enerji harcamışlardır, bu arenada onlara yetişmek için zaman ve parayı boşa harcarsınız – ancak halıyı aşağıdan çıkarabilirsiniz. doğru biçimde kullanmadıkları fırsatları ve stratejileri belirlemek için kuvvetli ve zayıf yönlerini analiz ederek.

Bu yüzden sürecimiz daima rekabetçi bir analizle başlar: önce rakibinize bakmadan Profesyonel SEO stratejisini belirlemek imkansızdır.

Rakiplerinizle beraber SEO durumunuzun tam bir profilini oluşturacağız ve sıralamalarda yükselmek ve ceza almadan zirvede kalmak için başarılı bir biçimde faydalanabileceğiniz alanları belirleyeceğiz.

Web Sitesi Analizi

Mevcut SEO sıralamalarınıza ve rakiplerinizin sıralamalarına yakından baktıktan sonra, internet sitenizin performansını analiz etme zamanı.

Web siteniz arama motoru dostu mu?
Arama motorları (özellikle Google) uzun bir en iyi uygulamalar listesine sahiptir ve hepsine uymak en iyisidir – ancak deneyimlerimize göre, çoğu işletme bunların%90’ını ya farkında değil veya kötü bir biçimde uyguluyor.
Temel çevrimiçi temelinizin sağlam olduğundan emin oluruz ve bu internet sitesi analizi, internet sitenizin her yönünün size karşı değil, sizin için çalışmasını sağlar.

Web siteniz kullanıcı dostu mu?
Arama motorlarının web sitenize olumlu bakmasını sağlarken, kullanıcılarınızın sitenizde gezinmekten keyif almasını da sağlayacağız. Web sitenizin düzenini kontrol edeceğiz, tüm bağlantıların doğru biçimde çalıştığından ve doğru yerlere yönlendirildiğinden emin olacağız ve genel itibari ile kullanıcı deneyimini olabildiğince keyifli hale getireceğiz.

Arama Motoru Ceza Analizi

Bir Google cezası aldınız mı?

Kaç işletme internet sitesinin arama motorları tarafından “siyah şapka” uygulamaları sebebiyle cezalandırıldığına şaşıracaksınız – bu işletmelerin iyi niyetleri dışında hiçbir şeyi olmasa bile.

Panda, Hummingbird ya da Penguin güncellemeleri gibi arama motoru cezalarından ya da algoritma güncellemelerinden kaynaklanmış olabilecek internet sitesi ziyaretçilerinde ani düşüşler olup olmadığını görmek için günlük dosyalarınızı analiz edeceğiz.

Web siteniz herhangi bir güncelleme ya da cezadan etkilenmişse, internet sitenizin bunlara maruz kalan alanlarını düzeltmek için bir plan oluşturacağız.
İşimiz bittiğinde, internet sitenizin optimizasyonuna karşı aktif olarak çalışan tüm bileşenleri ortadan kaldıracağız.

Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime araştırması, strateji sürecimizin belki de en önemli parçasıdır ve hemde en yanlış anlaşılanıdır. Çoğu insan, arama kelimeleri az çok rastgele seçtiğimizi düşünüyor – eğer müşterimiz Burbank’ta bir ayakkabı mağazası ise, “Burbank ayakkabı mağazası” için optimize etmeye çalışacağız, değil mi?

Tam olarak değil. Anahtar kelime araştırması, insanların sizinki gibi ürün ya da hizmetleri ararken hangi arama kelimeleri kullandıklarını, hangi arama kelimelerin en sık arandığını ve bu arama kelimelerin ne kadar rekabetçi olduğunu bulmayı içerir.

Anahtar kelime araştırmamız, arama hacmi, anahtar kelime zorluğu ve alaka düzeyine bağlı şekilde hedeflenecek en iyi arama kelimeleri ortaya çıkartacaktır.

Anahtar Kelime Optimizasyonu

SEO Uzmanları, müşterinin web sitesini 50 anahtar kelimeye kadar optimize edecek. Ek anahtar kelime optimizasyonu sağlanabilir. Ek anahtar kelime optimizasyonu talep etmek için Profesyonel SEO danışmanınızla iletişime geçin.

Meta Veri Optimizasyonu

Anahtar kelime etiketlerinin artık arama motorlarıyla alakalı olmadığını duymuş olabilirsiniz. Bu bir hayli doğru, ancak meta verilerinizin geri kalanını optimize etmeye değmeyeceği manasına gelmez. Başlık etiketleri, arama motoru sıralamalarınız üstünde hala çok büyük bir etki yaratır ve optimize edilmiş açıklama etiketleri, en iyi tıklama oranlarını sağlar.

Profesyonel SEO metin yazarlarımız, arama motorları için optimize edilmiş yeni başlık etiketleri ve en iyi tıklama oranlarını sağlamak amacıyla ilgi çekici ve çekici olacak yeni açıklama meta etiketleri oluşturacaktır.

Web Sitesi Tasarım Optimizasyonu

Web sitesi mimarisi optimizasyonu temelde dört bileşenden oluşur:

 • İç bağlantı yapısı optimizasyonu
 • Web sitesi tasarım optimizasyonu
 • URL optimizasyonu
 • HTML kod optimizasyonu.

Özetle, bu basitçe, internet sitenizin iç organizasyonunun arama motorları ve kullanıcılar için gezinmesinin kolay olacağı ve internet sitenizin her bir sayfasının bulunmasını, tanınmasını ve uygun biçimde sıralanmasını sağlaması manasına gelir.
Doğru internet sitesi mimarisi optimizasyonu, içeriğinizin dizine eklenmesine, anahtar kelimeleriniz için alaka düzeyi oluşturmanıza, web sitenize daha fazla yetki vermenize ve daha fazla ziyaretçiyi potansiyel müşterilere ya da müşterilere dönüştürmenize yardımcı olur.

Web Sitesi Kod Optimizasyonu

SEO uzmanlarının yürümeye cesaret ettiği yer. Siteniz için kaynak kodunu optimize etmek en kolay iş değildir ve sadece Profesyonel SEO teknisyenleri kodunuzu nasıl düzene sokacaklarını anlar, bu şekilde internet sitenizin bütünlüğünden taviz vermeden örümceklerin dizine eklemesi kolaydır.

Bununla ilgileniyoruz ve hemde koddaki uygun, arama motorları tarafından belirlenmiş yerlere alakalı anahtar kelimeler ekleyerek sitenizi ön tarafta olduğu kadar arka tarafta da optimize ediyoruz.

Doğal ve etik bağlantı kurma
Burada SEO Uzmanlarında sadece beyaz şapkalar takıyoruz, bu da tüm bağlantı kazanma stratejilerimizin bütünüyle etik olduğu ve arama motorları tarafından doğal olarak onaylandığı ve cezalarla sonuçlanmayacağı manasına geliyor. Bunun yerine, insanların sosyal ağlarda ve nişinizdeki etkili web sitelerinde paylaşmaktan hoşlandıkları en nitelikli içeriği oluşturmaya odaklanmaktayız.
İçeriğinizi alakalı, etkili ve yetkili web sitelerinde listelemek için blog yazma, sosyal ağ profilleri oluşturma, infografik oluşturma ve tanıtma, kırık bağlantı oluşturma, basın bülteni optimizasyonu ve dağıtım hizmetleri gibi ek doğal bağlantı oluşturma hizmetleri de sağlamaktayız.

Yüksek kaliteli bağlantılar
Kazanma Ön sayfa sıralamasını kazanacaksanız, sizinkine bağlanan diğer internet sitelerine ihtiyacınız var. Yetkili sitelerden gelen bu bağlantılar, esasen firmanıza güvenilirlik sağlar – esasında, sektörün saygın isimleri arama motorlarına şunu söylüyor: “Bu iş bizden biri ve başkalarına öneri etmeye değer olduğunu düşünüyoruz.”
Bağlantı oluşturmanın kolay ya da hızlı bir yolu yoktur; Size aksini dile getiren herkes, boş saatlerinde siyah şapka takacağından emin olabilir. Bağlantı kurma uzun süreli bir stratejidir ve kampanyanızda daha sonra devreye girer – genelde içerik geliştirmenin hemen ardından, çünkü nişinizdeki diğer yetkili sitelerin web sitenize bağlanmasını sağlamanın en kısa yolu bağlantılarını kazanmaktır. Bağlantı kurmak isteyecekleri faydalı ve bilgilendirici içerik oluşturarak.
Örümceklerin gözünde sitenizin otoritesine büyük ölçüde katkı sağlayan, alakalı ve etkili internet siteleri, blog yazarları ve gazeteciler sitenize bağlanmak isteyecek kadar ilgi çekici en nitelikli içerik oluşturuyoruz.

Hesap yönetimi

Gördüğünüz gibi, sürecimiz oldukça ayrıntılı ve doğal olarak şirketimizde herhangi bir adımda profesyonel olan kişiler var. Kampanyanızın görevde ve yerinde kalmasını sağlamak amacıyla, her bir müşterimize her adımı takip etmesi için bir hesap yöneticisi atarız.
Olağanüstü müşteri hizmeti, tecrübe ve içgörü sağlamaktan diğer bir şey yapmama kararlılıkları , bu kampanya bileşenlerinin her birinin uyumlu ve bir hayli başarılı bir bütün yaratmak için problemsiz bir biçimde bir araya gelmesine yardımcı olur. Hesap yöneticilerimiz ayrıca, sorularınız olduğunda size konuşabileceğiniz tek bir şahıs verir: Her zaman, kampanyanızın herhangi bir yönü hakkında tam bir güncelleme olan biriyle daima konuşabilir ve kendinizi hissetmenizi sağlar. daima bütünüyle döngü içinde.

SEO Uzmanlarında müşteri hizmetlerini ve memnuniyetini oldukça ciddiye alıyoruz . Müşterilerimizden çabalarımız hakkında düzenli şekilde geri bildirim istiyoruz ve istisnai olmayan tüm geri bildirimler, şirketimizdeki en yüksek yetkililer tarafından derhal ele alınmaktadır.
Profesyonel SEO hizmetlerimizi nasıl geliştirebileceğimiz konusunda daimi olarak müşterilerimizden tavsiyeler arıyoruz ve bu tavsiyeleri kullanıma sokmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

İçerik Geliştirme Hizmetleri

Kodunuzu, anahtar kelimelerinizi, internet sitesi tasarımınızı optimize etmekten çok bahsettik – içeriğiniz parlamazsa bunların hepsi hiçbir şey ifade etmez. Bu biraz gerçekten çarpıcı bir mimari harikası tasarlamak gibi; içi çöple doluysa, dışarının onları ön kapılardan geçmeye ikna etmesine kimse aldırmayacaktır.
Mükemmel tasarlanmış dış mekanınızın cazip bilgilerle dolu odalara açılmasını sağlamaktayız: anahtar kelime açısından zengin,
benzersiz ve çekici.
Ziyaretçileriniz internet sitenizde vakit geçirmekten ne kadar zevk alırsa, sıralamalarınız o kadar yüksek olur. Yüksek nitelikli içerik geliştirme, onlara etrafta dolaşmaları – ve çoğunlukla, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi hazırlarken satın almaları için bir neden sağlar.
İçerik geliştirme hizmetlerimiz, metinler ve blog gönderilerinden internet sitesi metinlerine ve teknik incelemelere kadar her türlü içeriğin sağlanmasını içerir.

Yüksek Kaliteli İçeriğin Yararları

 • Dönüşüm oranlarını artırır
 • Sayfadan hemen çıkma oranlarını azaltır
 • Doğal olarak yüksek kaliteli geri bağlantılar çekiyor
 • Daha düşük hemen çıkma oranları ve daha kaliteli geri bağlantılar = daha iyi arama motoru sıralaması.

Sayfa Hızı Optimizasyon Hizmetleri

Kodunuzu temizlediğimizde, örümcekler içeriğinizi hızlı bir biçimde dizine ekler – ve kullanıcılarınız da sayfalarınızı daha hızlı yükleyebilir. Bu, sitenizin otoritesi için bir hayli değerlidir; yavaş siteler arama motorları tarafından cezalandırılır ve kullanıcılar yavaş yüklenen sitelerden dünyadaki her şeyden daha çok nefret eder. Tek başına yavaş bir site, dönüşümlerde ve gelir kaybında% 30’luk bir düşüşe mal olabilir.
Arama motorlarını mutlu eden, kullanıcı tutma ve dönüşümleri artıran, indirme sürelerini kısaltan, hemen çıkma oranlarını azaltan sayfa hızı performansını iyileştirmenin mümkün olan her yolunu bulmak için sunucu ayarlarınızı, JavaScript ve CSS, resimlerinizi, içeriğinizi ve HTML’yi analiz edeceğiz. Mükemmel müşteri beğenisi sağlar.

Sayfa Hızı Optimizasyonunun Faydaları

 • Kullanıcı deneyimini iyileştirir
 • Dönüşüm oranlarını artırır
 • Sayfadan hemen çıkma oranlarını azaltır
 • Arama motoru sıralamalarını iyileştirir
ŞİMDİ ARA