Mükemmel SEO Uyumu İle Kurumsal Web Tasarımı

Firmanızı dijital ortama aktararak marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Size özel, sizi yansıtan website tasarımları üretiyoruz. Firmanıza ve kurumsal web tasarım kimliğinize uygun, tüm mobil cihazlara uyumlu altyapısı ve esnek yönetim panelleri ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz.

Responsive (mobil cihazlara uyumlu) web tasarımları konusunda geniş ve esnek yönetim panelleri ile kolayca sayfalarınızı düzenleyebilir, slayt  banner geçişleri oluşturabilir, web sitenizin tüm içeriğini kolayca  yönetebilirsiniz.

Kurumlar için hazırlanan web sitesi, tasarlanırken hedef kitle mutlaka planlanmalıdır. Web sitesi ziyaretçi profili ve ziyaret bölgesi düşünülerek web sitesi yapılmalıdır. Kurumun web sitesi müşterilere, rakiplere, iş başvurusunda bulunacak personel adaylarına ve yeni potansiyel müşterin ziyaret edileceği düşünülerek hazırlanmalıdır. Web sitesinin farklı bölgelerdeki internet erişim hızı kaynaklı erişim sorunları oluşturmaması amacıyla mümkün olduğunca hızlı açılan ve her bölgeden erişime müsaade edecek bir yapıda olması önemlidir.

Kurumsal web sitesi özellikle kurum logosu ile olan uyumu ve kurum kimliğine uygun olarak tasarlanıyor olması sebebiyle kurum sal web sitesi olarak adlandırılır. Tamamen firmaların ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal web sitesi içeriği oluşturulabilir.

Web Sayfası Tasarımı

Deneyim ve tecrübelerimizle ihtiyaçlarınızı tespit ederek, profesyonel, modern ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlıyoruz. Hayal ettiğiniz projeleri hızlı ve pratik çözümleyerek hayata geçiriyoruz. Müşterilerimizi iyi anlıyoruz. Söz verdiğimiz gibi zamanında sonuçlandırıyoruz.

Özel Yazılım

“Bunun gibi bir yazılım olsa işimizi ne kadar kolaylaştırırdı” diyeceğiniz, iş yerinizdeki verimliliğinizi arttıracak yazılım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Probleminizi yerinde tespit edip; çözüm geliştirerek hayata geçiriyoruz. Gerekli eğitimleri vererek yazılımları kullanmanızı kolaylaştırıyoruz.

Mobil Uyumlu, Responsive Tasarım

Responsive kurumsal web tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Tüm tarayıcılar ve mobil ile %100 uyumlu, responsive tasarımlar ile geniş hedef kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Dünya ticaretinin neredeyse tamamı internet teknolojisine dönmüş durumda. Bu pazarda ön planda çıkabilmenizi ve siteniz internet alanındaki verilerini seo optimizasyonu sağlıyoruz. Anahtar kelimeler ile sattığınız ürünün veya hizmetinizin arama motorlarında ön sıralara taşıyoruz.

7/24 Kesintisiz Destek

Adana Web Tasarım ekibi olarak, hizmet süresi boyunca her türlü soru ve sorunlarınız ile yakından ilgileniyoruz. Müşteri panelinizden 7/24 destek talebi oluşturarak veya hafta içi 09:00 – 18:00 arası destek hattımızla her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilir, bizlere ulaşabilirsiniz.

Web Danışmanlık Hizmetini Kimler Almalı?

  • Kişisel ve Kurumsal Web Sitesi Yaptırmak İsteyenler
  • İnternette Görünür Olmak İsteyenler
  • Marka İmajı Kazanmak İsteyenler
  • E-Ticaret Sitesi Sahipleri, Reklam ve Pazarlama Ajansları
  • Satışlarını Artırmak İsteyen Firmalar