Hakkimda

Hakkimda
Adana web tasarım

Feridkaplan.com.tr, arama motorlarının ilk aşamalarında olduğu 2002 yılında piyasaya sürüldü; Google küçük ama çok gelecek vaat eden bir şirketti ve Lycos, Excite ve AOL gibi kelimeleri hala duyabiliyordunuz. Tarayıcılar ilkeldi (Internet Explorer ve Netscape’i düşünün) ve arama motoru optimizasyonunun (SEO) tamamen farklı bir anlamı vardı.

O zamandan beri birçok şey değişti ve Dijital pazarlama, rekabetçi çevrimiçi dünyada hayatta kalmak isteyen herhangi bir şirket için bir zorunluluk haline geldi.

Feridkaplan.com.tr, en başından beri web pazarlamasının etrafındaki teknolojilerle başa çıkacak kadar şanslıydı. Saatler süren araştırma ve geliştirme, deneme ve yanılmalardan sonra artık size Dijital Pazarlama dünyasındaki en güvenilir çözümleri sunabiliriz.

Dijital Pazarlama Danışmanları olarak her zaman iyi bir ‘Hakkımızda’ sayfasına sahip olmanın önemini vurguluyoruz. Neden? Kendimizi tanıtmak ve bilmek isteyen insanlara , kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı açıklamak için harika bir fırsat . ‘Hakkımızda’ sayfasının karmaşık olması gerekmez. Potansiyel müşterilerinize şirketiniz, kültürünüz ve felsefeniz, deneyiminiz ve hizmetleriniz hakkında daha fazla anlamaları için ihtiyaç duydukları bilgileri verin.

Vizyonumuz

Müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmak. Uzun yıllardır iş dünyasındayız ve çevrimiçi hayatta kalmanın tek yolunun müşterilere ölçülebilir sonuçlar sunmak olduğunu biliyoruz ve bizim de bunu yapıyoruz.

Sloganımız

“Asla yerine getiremeyeceğimiz sözler vermeyiz ve yaptığımız her şeyin net ölçülebilir hedefleri vardır”.

SEO’lar veya diğer ajanslarla konuştuğunuzda çok fazla söz duyacaksınız. Sektörümüzde normal bu ama biz farklı olmayı seçiyoruz.

Neden Dijital Pazarlama Uzmanı olarak bizi seçmelisiniz?

Sektörde 15 yıldan fazla deneyim

2002’den beri çevrimiçi yaşıyor ve nefes alıyoruz. İnternetin nasıl çalıştığını zor yoldan öğrenmemiz gerekiyordu ama bu sizin için geçerli değil. Deneyimlerimizden yararlanabilirsiniz ve birlikte önemli stratejilere odaklanarak trafiğinizi artırabilir ve size daha fazla para kazandırabiliriz.

Kanıtlanmış Sonuçlar

Müşterilerimizin çoğu bizi Google organik arama yoluyla bulur. Web sitemiz, hedef anahtar kelimelerimizin birçoğu için yüksek sıralamaya sahiptir ve bu şekilde müşteri kazanıyoruz. Müşterilerimizin çoğunun aynı şeyi başarmasına yardımcı olduk ve sizin için aynısını yapabiliriz.

Doğrudan uzmanlarla çalışın

Diğer acentelerin aksine, maaş bordromuzdaki başka bir hesap numarası değilsiniz. Müşteri hizmetleri ve desteği bizim önceliğimizdir. Birlikte çalışmaya başladıktan sonra, doğrudan projenizi yürüten uzmanlarla çalışacaksınız. Bu, daha hızlı yanıt süreleri ve işletmenizin büyümesine katkıda bulunmayan faaliyetlere daha az zaman harcanmasını garanti eder.

Çok çeşitli hizmetler

Tam kapsamlı Dijital pazarlama hizmetleri sunuyoruz ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şirket içi becerilere sahibiz. Dijital pazarlama stratejimizi uygulamak için tasarımcı veya geliştirici aramanıza gerek yok.

Hakkımda

Web geliştirme, SEO, Sosyal medya pazarlaması, e-ticaret ve İnternet Pazarlamacılığı alanlarında 18 yıldan fazla pratik deneyime sahiptir. 2000 yılından beri web geliştirme, SEO ve sosyal medya ile aktif olarak ilgilenmektedir. Bir dizi web sitesi geliştirdi ve kendi SEO ve İnternet pazarlama uygulamalarını dikkate değer sonuçlarla uyguladı.

Hizmetlerimiz

Aşağıdakileri içeren eksiksiz bir Dijital Pazarlama Hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

Bizimle ilgili her türlü soru, görüş veya önerileriniz için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Menü