Google Adwords Google arama motoru, arama ortakları ve içerik ağında reklam verebilmemizi sağlayan reklam sistemidir.

GOOGLE ADWORDS
GOOGLE ADWORDS

Google’ın internet üzerinden satış yapan markalar için sunduğu en önemli seçeneklerden biri de Google Adwords. Bu seçenek sayesinde ürünlerinizin satışlarında kullandığınız kelimeler etiket haline gelerek Gogole Adword sisteminden aralamalarda üst sıralara çıkmanızı sağlıyor. Böylece satışlarınız daha hızlı artıyor. 

Adwords reklamları aşağıdaki şekilde gösterilmektedir.

Google Arama motorunda: Sağ tarafta veya en üstte sponsor bağlantı şeklinde.
Arama Ortakları Sayfalarında: Arama sonuçlarının en üstünde
İçerik Ortaklarının sayfalarında: İçerik ortaklarının belirlediği yerlerde görüntülenmektedir.

Google AdWords şunları sunar:

Hedef kapsam
Google’da arama yapan kişilere artık reklam yapabilirsiniz. Google’ın arama sonuçlarında şimdiden görünüyor olsanız bile, AdWords, Google’da ve reklamcılık ağımızda yeni hedef kitleleri hedeflemenize yardımcı olabilir.

Daha fazla kontrol
İstediğiniz sonuçları alıncaya kadar reklamlarınızı düzenleyebilir ve bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Çeşitli reklam biçimleri görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızda belirli dilleri ve coğrafi konumları hedefleyebilirsiniz.

Ölçülebilir değer
Minimum harcama şartı veya süre taahhüdü söz konusu değildir. Üstelik, tıklama başı maliyet seçeneğiyle, yalnızca reklamlarınıza tıklanırsa sizden ücret alınır. Bu, bütçenizin her kuruşunun yeni potansiyel müşteriler kazanmak için harcandığı anlamına gelir.

Google Adword sistemi klasik kelime etiketlendirmesinden farklı ve zor bir strateji gerektirdiğinden, uzman kadromuzla en kaliteli hizmeti markalarınıza sunuyoruz. Yapacağınız satışların nitelikleri ve özellikleri doğrultusunda kelimeleri belirleyerek reklamlarınızın Google üzerindeki çıkışlarını bu şekilde sağlıyoruz.

Google Adword, bizim gibi profesyoneller tarafından yönetilmediği zaman satışlarınızda büyük kayıplar yaratabilir ve müşterilerinizin gözündeki e-ticaret notunuzu düşürebilir. Bu yüzden mutlaka sizlere sunduğumuz Adword hizmetine göz atın. 

E-ticaret koşullarınızın daha kaliteli hale gelmesi için sadece sosyal medya ya da web sitesinden değil, Google’ın da tüm yarattığı imkanların farkında olarak her alandan stratejilerinizi belirliyoruz. Özellikle ürün ya da hizmetlerinizn internet üzerinden doğru satışlarının yapılabilmesi için, site için etiketler dışında daha profesyonel ve pazarlamaya yönelik kelimeler üretiyoruz. Ürünleriniz için kullandığınız bu kelimeler sayesinde satışlarınızda büyük oranda artış sağlanıyor. 

Google Adword her gün daha çok büyüyen ve yeniliklere açık olan bir alan. Bu yüzden bizler sadece sizin markanızı ya da rakiplerinizi değil, Google’ın sunduğu seçenekleri ve güncellemeleri de sürekli takip ediyoruz. böylelikle ürettiğimiz projelerde sadece marka gelişiminiz değil, sistemin zorunlu olarak getirdiği gelişim de eksiksiz bir şekilde sağlanıyor. 

Markalarınıza özel sunduğumuz profesyonel Google Adwords seçenekleri ile satışlarınızda büyük artışlar görmek istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Çalışmalarımız doğrultusunda kısa süre içerisinde hem potansiyel müşterilerinizde hem de satışlarınızda gözle görülür bir artış olduğunu kendiniz fark edeceksiniz. 

Call Now ButtonŞİMDİ ARA