Adana Web Tasarım

Adana web tasarım ile istek ve ihtiyaçlarınız çerçevesinde hızlı bir biçimde sitenizi düzenlemenizi sağlamaktayız ve müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını temel alarak yaratıcılık,üretkenlik ve teknolojiyi üst seviyeye taşıyoruz. Web sitenizi gelişime ve yeniliğe açık olması için kullanıcının basit bir biçimde kullanabileceği yönetim sistemlerini sitenizde inşa ediyoruz. Bu web sitesini inşa ederken gözlemlediğimiz bazı değerler vardır. Profesyonel bir biçimde tasarlanmaya başlayan bütün web siteleriniz, ekibimizde bulunan teknik yöneticiler,tasarımcılar ve stratejistler ile beraber sizinde rol aldığınız yenilikçi,stratejik ve çok büyük bir keşif aşaması ile başlar.

Şirketinizin mali durumu ve boyutu ne olursa olsun,marka değerinizi yükselten ve satışınızı arttıran çözümler sunuyoruz. online alışveriş ve benzeri sektörlerde rakip firmalar ile mücadelenizde yardımcı olabilmek için kullanıcı ile beraber uzman seviyede yenilikçi bir pazarlama stratejisi izliyoruz.

adana web tasarım

Sitenizin gelişimi ve güvenliği için pek çok alanda faliyet gösteriyoruz. Seo hizmetleriyle sitenizi (mobil uyumlu) arama motorlarında daha üst sıralara taşıyoruz ve bulunmazı kolaylaştırıyoruz .Kaybolan verilerinizi kurtararak sizi çok büyük bir yükten kurtarıyoruz. Teknoloji ile beraber gelişen web sitelerinizin bütün platformlar ile uyumluluğunu esas alarak tablet,telefon ve benzeri gibi cihazlarda problemsiz bir şeklilde çalışmasını hedef alıyoruz.

Adana Web tasarım “İnternet sitelerinin son kullanıcıya estetik ve fonksiyon gibi çeşitli ilkeler doğrultusunda sunulmasını sağlamayı başaran, kod ve programlar aracılığı ile gerçekleştirmiş olan uygulamalar bütünü.” biçiminde tanımlanıyor. Web tasarımı sayesinde son kullanıcı, herhangi bir internet tarayıcısından bağlandığı web sitelerini, teknik bir bilgiye ihtiyaç duymadan kolayca kullanabiliyor.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarımı nedir Diye sorulan bir soruya vereceğimiz cevap: Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya (tasarımın yazılıma) dönüşmesi işlemleridir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir internet sitesi çıkar.

Neden SEO Çalışmasına Başlamalıyım?

Bir şirketin yaşam döngüsünü sürdürebilmesi ve büyümesi için gereken temel ihtiyacı pazarlamadır. SEO aynı şekilde bir şirketin pazarlama yatırımıdır. İnternetin her kesime bu kadar nüfus ettiği dönemde, internette var olabilmek ve yüksek kitlelere erişerek, yeni müşteriler kazanmak dilerseniz, Google’da var olabilmeniz gerekiyor. Bunun içinde işinde uzman bir SEO ajansı ile çalışmalara hemen başlayabilirsiniz.

Diğer yandan internet sitesi tasarımı ile alakalı yapılan hatalar veya göz ardı edilen eksiklikler, temel amaçlardan uzaklaşılmasına neden olabiliyor. Bu sebeple internet sitesi tasarlarken görsellik kadar kullanılabilirlik da büyük önem taşıyor. Tüm bu şartları yerine getirebilmek için de çeşitli kurallar, tasarım araçları ve tasarım programları kullanmak gerekmektedir. 

TASARLADIĞIMIZ WEB SİTELERİNİN ÖZELLİKLERİ

 – Tasarladığımız tüm özel web siteleri firmanızın kurumsal kimliğiyle tam olarak örtüşür.

 – Tasarımlarımız responsive dediğimiz duyarlı yapıdadır yani tüm platformlarda (bilgisayar, telefon, tablet) ekranla uyumlu açılır.

 – Tasarladığımız web siteleri hızlı açılır, sayfa açılım hızı kesinlikle 2-3 saniyeyi geçmez.

 – Kopya değil özgün bilgiler içerir, ürün ya da hizmeti detaylı açıklar.

 – Özel web tasarım hizmetinde kullanılan fotoğraflar kaliteli olup, başka sitelerden alınma kopya fotoğraflar içermez.

 – Web site tasarımı herkes tarafından rahatça kullanılabilir kolaylıkta ve anlaşılırdır.

 – Web tasarımda sayfalar birbirlerine çok iyi bağlanır, istenilen sayfaya çabuk ulaşım sağlanır.

 – Sayfa başlık ve içerikleri SEO açısından birbirleriyle alakalıdır.

 – İletişim bilgileri her sayfanın altında bulunur ve iletişim sayfasına iletişim formu ve harita eklenir.

 – Güncellemelerinizi rahatlıkla yapabilmeniz için web siteleri yönetim panelli tasarlanır.

 – Web tasarım içerisinde blog sayfaları oluşturulup siteye güncel makaleler eklemeniz sağlanır ve site ziyaretçisinin sayfada daha uzun zaman geçirmesi hedeflenir.

WEB TASARIM HİZMET SÜRECİMİZ

1 – Web Tasarım Projelendirme

Firmanızı ziyaret ederek sizi, sektörünüzü, ürün ve hizmetlerinizi en iyi biçimde tanıyıp, sektörünüzdeki diğer firmaların web sitelerini analiz edip DAHA İYİ NELER YAPABİLİRİZ anlayışı ile özel web tasarım hizmetini projelendiriyoruz.

2 – Web Tasarım Aşaması

Adana web tasarım projelendirme aşamasından sonra konularında profesyonel web tasarım ekibimiz ile internet sitenizin görsel tasarımını size özel demo adresi altında hazırlıyor ve size özel hazırlanan özgün web tasarım hizmetini beğeninize ve onayınıza sunuyoruz.

3 – Web Yazılım ve Yönetim Paneli

Firmanıza özel şekilde tasarımı yapılan web site tasarımınız onaylandıktan sonra site yazılımınızı ve içeriklerinizde ekleme – silme ve düzenleme işlemlerini kendinizin de rahatlıkla yapabilmeniz için web site yönetim panelinizi aktifleştiriyoruz.

4 – İçerik Yönetimi

Yazılım ve veri girişi için hazırlanan admin paneli bittikten sonra belli bir uyum ve düzen içerisinde web site dökümanlarınızı ekleme işlemini gerçekleştiriyoruz ve imla hatalarının kontrollerini ve düzeltmelerini yapıyoruz.

5 – Web Tasarım Genel SEO Ayarları

Web tasarım Hizmetimizde gerek altyapı gerekse içerik olarak kurumsal web site tasarımınızı arama motorlarına tam uyumlu şekilde hazırlıyoruz. SEO başarısı için içeriğin muhakkak özgün olması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

6 – Web Sitesi Yayınlama

Sizlerle beraber verimli ve uyumlu çalışmalarımız sonucunda beraber hazırladığımız, kurumsal imajınızı yükseltecek uzman web tasarımınızı yayına alıyor ve ziyaretçilerinizin beğenisine sunuyoruz.

Read More
ŞİMDİ ARA