Web Tasarım Nedir Ve Ne İşe Yarar? Web Tasarım Nasıl Yapılır.

Adana web tasarım pek çok site sahibinin başarılı olmak için baş vurduğu bir yöntemdir. Hatta bu hizmet için alanında uzman sitelerden profesyonel destek alan site sahipleri de mevcuttur. Teknolojinin gelişmesiyle günlük hayatımızda sıklıkla adana web tasarımı hizmetlerine rastlamaktayız. Adana web tasarım, belirli bir amaç için belirli ilkeler tarafından yönlendirilen fikirlerin toplanması ve estetik olarak düzenlenmesi ve uygulanması sürecidir. Adana web tasarımı, içeriğin son kullanıcıların internet üzerinden bir web tarayıcısı yardımıyla erişebilecekleri elektronik web sayfalarında sunulması amacıyla benzer bir oluşturma sürecidir.

Web Tasarımı Nedir?

Web tasarımı, web siteleri, uygulamalar ve hizmetler gibi dijital arayüzleri içeren alandır.

Adana web tasarım uzmanları, web sitelerini programlamak için HTML kodunu ve görsel dilini standartlaştırmak için CSS kullanarak , halk tarafından kullanılacak dijital deneyimler oluşturmaktan sorumludur. Amaç, izleyicilere kaliteli bir deneyim sunmak ve işletmenin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaktır.

Bu itibarla bir web tasarımcısı, bu işi yapmak için gerekli becerileri kazanmış bir profesyoneldir . Bunlar, web sitesi oluşturmadan mobil uygulama geliştirmeye kadar belirli adana web tasarım alanlarında uzmanlaşmış olabilir. Her durumda amaç aynıdır: projenin vizyonunu gerçekleştirmek.

Web Tasarımı Ne İşe Yarar?

Web tasarımı hizmetlerinden yararlanmak site sahiplerine belirli avantajlar da getirmektedir.

Web siteleri site sahipleri tarafından genelde ticaret amaçlı kullanılmaktadır. Ürün satışlarını bu siteler aracılığı ile yapmaktadırlar. Web tasarımı ise bu anlamda siteye olan güvenilirliği arttırmaktadır. Müşteri portföyüne olumlu katkı sağlamaktadır.

Böylece site sahipleri müşterileriyle güçlü ilişkiler kurar. Aynı zamanda web siteniz aracılığıyla ne iş yapıyor olursanız olun web tasarımı bu işleri kolay hele getirmektedir.

Yapılan iş hızlı bir şekilde tasarım sayesinde gelişme göstermektedir. Site işletmesinin itibarı ve popülerliği artmaktadır.

Marka değeri arttırılarak yapılan çalışmalar hızlı bir şekilde değer kazanmaktadır. Çalışmaların doğru amaca ve doğru kitleye ulaşmasında aynı zamanda sergilenerek reklamların yapılmasında web tasarımı etkili olmaktadır.

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web tasarımı yapımı belirli adımları içermektedir. Web sitesi sahipleri ya da yeni site oluşumuna adım atmak isteyen kişi ve kurumlar bu adımları en doğru şekilde gerçekleştirmelidir.

Öncelikle proje belirlenir. Yani web siteniz aracılığıyla ne iş yapmak istediğiniz proje belirlemede etkili olacaktır.
Bu bağlamda web sitesinin kurumsal kimliği adına çalışmalar başlar. Bu adımlar belirlendikten sonra web grafik tasarımı gerçekleştirilmeye başlamaktadır.

Grafik tasarımı yapıldıktan sonra site içerisinde yer alan web sayfalarının kodlanması gerçekleştirilir. Sıra artık web sitesinin içeriğine gelmiştir. Bunun için de içerik yönetim sistemi oluşturulur.

Potansiyel Müşterileri ve Satışları Artırmak için Oluşturulan Mobil Uyumlu Web Sitesi

Adana web tasarım Home Ofis şirketi olarak, web siteniz tartışmasız en önemli pazarlama varlığınızdır ve işinizi büyütmüyorsa, yeni bir tane zamanı. Şunu düşünün: Her gün 3,5 milyardan fazla Google araması yapılıyor. Günümüz iş dünyasının dijital ortamında, her şirketin bir web sitesine ihtiyacı vardır; bu web sitesi , haftanın yedi günü, günün 24 saati sanal satış temsilciniz olarak hareket eder.

Web siteniz mobil uyumlu değilse, modası geçmişse, ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürmüyorsa veya yalnızca sizin memnuniyetinize bağlı değilse, süreci kolaylaştıran bir ev hizmetleri pazarlama şirketinden profesyonel web sitesi tasarım hizmetlerine ihtiyacınız vardır.

Web Tasarım Hizmetlerimize Neler Dahildir?

 • Web sitesi barındırma (isteğe bağlı)
 • Web sitesi güvenliği (isteğe bağlı)
 • Özel web sitesi tasarımları (çok sayfalı şablonlar dahil)
 • Özel web sitesi kodlama ve geliştirme
 • SEO için Optimizasyon
 • Mevcut içerik içe aktarma
 • Gelişmiş analitik izleme
 • Potansiyel müşteri formu oluşturma ve izleme
 • Tüm tarayıcılarda ve cihazlarda web sitesi uyumluluğu
 • Sosyal medya sayfaları ile entegrasyon
 • XML site haritası oluşturma ve gönderme
 • Ve dahası

WEB SİTE TASARIM HİZMETLERİNİN MALİYETİ NE KADARDIR?

Çokça aldığımız bir soru “Bir web sitesi ne kadara mal olur?”

Doğrusu, hemen hemen her fiyata web siteleri bulabilirsiniz, ancak ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz.

İşte bir web sitesinin maliyetine girenler:

 • Barındırma – Bu, web siteniz için internette yer sağlayan hizmet veya şirkettir.
 • Alan adı  – Bu, www.sirketiniz.com olarak gösterilir ve genellikle yıllık bir ödemedir.
 • Tasarım – Bazı tasarımlar ücretsizdir, bazıları ise maliyetlidir.
 • Eklentiler ve uzantılar  – Tipik olarak, ne kadar çok eklenti isterseniz, bir web sitesi o kadar pahalı olur.
 • Tasarımın karmaşıklığı  – Web siteniz ne kadar özelleştirilmiş olursa, o kadar pahalı olur.

Adana web tasarım hizmetlerimiz herkese uyan tek bir boyut değildir – en azından en iyi şirketlerden olmayan çerez kesici çözümler yoktur. İyi bir web sitesi tasarım ajansı, işletmeniz için en iyi web sitesi türünü bulmanıza yardımcı olacaktır. Önemli olan web sitenizin güzel, özenle hazırlanmış ve müşteri odaklı olmasıdır.

Ayrıca, modern müşterinin beklentilerine ayak uydurmak için sürekli olarak güncellemeniz gerekir. Çoğu web sitesi tasarımının yalnızca 2-5 yıllık bir ömrü vardır.

Adana Web Tasarım gibi profesyonel bir web tasarımı ve dijital pazarlama şirketi bu konuda yardımcı oluyoruz. Tasarımlarımızı yönlendirmek için yılların verilerini kullandığımızdan bahsetmiş miydik?  Yüksek performanslı, öncü bir web sitesine sahip olmanız garanti edilir.

İşinizi Büyütmeye Hazır mısınız? Web Sitesi Tasarım Ekibimizle Hemen İletişime Geçin

Uygun fiyatlı web tasarım hizmetleri mi arıyorsunuz? Adana web tasarım mobil uyumlu web siteleri tasarlama ve oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir dijital tasarımcı ekibine sahip home ofis şirketidir.

 • Potansiyel müşterileri artırın
 • Satış büyümesini artırın
 • Pazarlama maliyetlerini optimize edin
 • Markalarınızı pazarda farklılaştırın

Yalnızca şirketinizin web sitesinin görünümüne odaklanan diğer web sitesi tasarım şirketlerinin aksine, Adana web tasarımcıları sektörünüzü, pazarınızı ve müşterilerinizi benzersiz bir şekilde hassas bir şekilde hedefler.

Bir Sonraki Web Siteniz Hakkında Konuşalım

Web tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve şirketinizin web sitesi ihtiyaçları hakkında bize bilgi vermek için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin.

Bir web sitesi tasarımı yapıldığında unutmayın ki SEO optimizasyonda şart şimdi SEO Nedir diye kendinize sorduğunuzu duyar gibiyim buyurun SEO Nedir Öğrenelim.

ŞİMDİ ARA