SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama Motoru Optimizasyonu , web sitenizin görünürlüğünü herhangi bir ücret ödemeden organik olarak iyileştirme sürecidir.

Anasayfa

300+

5 yıldızlı Google incelemeleri

2500+

tamamlanan projeler

35+

uzman ekip üyeleri

WP VIP

WordPress VIP Ortağı

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU NEDİR?

Web sitesi optimizasyonu – veya SEO – web sitenizin sayfalarını, arama motorlarının sitenizi taramasını kolaylaştırmak, optimal bir kullanıcı deneyimi yaratmak ve arama yapanların aradığı bir konuda benzersiz bilgiler veya yardımcı kaynaklar sağlamak için yapılandırma uygulamasıdır. Tüm bunlar, SERP’lerde veya arama motoru sonuç sayfalarında daha üst sıralarda yer almak için yapılır. Benzersiz, bilgilendirici, eğitici ve optimize edilmiş içerik oluşturduğunuzda, sayfalarınızın SERP’lerde doğal olarak yükseldiğini göreceksiniz. Bu, sitenize hem yeni trafik hem de daha fazla trafik çekecektir.

Neden SEO’ya ihtiyacım var?

Daha fazla işletme, daha fazla ürün ve hizmet, daha fazla eğitim vb. çevrimiçi olarak hareket ettikçe, önemli sayfalarda daha üst sıralarda yer alma umuduyla SEO tekniklerini ve stratejilerini öğrenmeye artan bir ilgi vardır. Kullanıcıların SEO hakkında ne anlamayı umdukları hakkında daha fazla bilgi edinmek için biraz araştırma yaptık. Gördüğünüz gibi, SEO’nun temelleri etrafında ilgide bir artış var. Bu blogu okuyorsanız, muhtemelen SEO’yu kendiniz yapmakla ve bir web sitesinin sayfalarını optimize etmek için ilk adımlara tam olarak ne yapıldığını öğrenmekle ilgileniyorsunuzdur.

SEO sadece sitenizin başarısına yardımcı olmakla kalmaz. Sitenizi optimize etmek, kullanıcılara genel olarak daha iyi bir deneyim sağlar. Örneğin, bir arama motoru sıralama faktörü olan sayfa hızına odaklandığınızda, Google sitenizi hızlı yüklendiği için ödüllendirecektir. Öte yandan, arama motorları da sitenizi yavaş yüklendiği için cezalandıracaktır. Yavaş yüklenen sayfalar, değerli cevaplar sağlamayan ancak anahtar kelimelerle dolu sayfalar, yanıt vermeyen bir web sitesi ve daha fazlası sitenizin cezalandırılmasına ve arama motorları aracılığıyla sıralamada düşmesine neden olur.

Sitenizin genel sağlığına odaklanmak, arama motorlarına sayfalarınızı SERP’lerde iyi sıralama fırsatı verecektir.

Nasıl Yaparız?

SEO söz konusu olduğunda alınabilecek birden fazla yol vardır. İnternet pazarlama danışmanlarımız, öncelikle hangi kitleyi çekmeye çalıştığınızı ve hangi anahtar kelimeler için görünmek istediğinizi değerlendirecektir. En sık hangi anahtar kelimelerin arandığını ve her bir anahtar kelimenin rekabetinin ne olduğunu görmek için pazar araştırması yapacağız. Bu, kampanyamızda kullanılacak en alakalı ve faydalı anahtar kelimelere odaklanmamızı sağlayacaktır.

İster sitenizi sıfırdan kuruyor, ister mevcut bir siteyi optimize ediyor olalım, sitenizin mimarisini temiz ve arama motorları tarayıcıları tarafından kolayca erişilebilir olmasını sağlamak için oluşturacak veya düzelteceğiz. Ardından anahtar kelime araştırmasına, Meta Etiketleri oluşturmaya, içerik yazmaya ve kodu temizlemeye geçiyoruz. Yoğunlukları kontrol ederek ve geri bağlantılar oluşturarak bitiriyoruz. Bağlantı kurma kampanyaları ve dizin gönderimleri yapacağız. SEO Pazarlama ve bağlantı kurma kampanyaları, sitenizi dizinlere göndermekten daha fazlasını gerektirir. Kaliteli web sitelerinden web sitenize yönlendiren bağlantıların sayısını artırmak çok önemlidir.

İnternet danışmanlarımız, uzun ömürlü bir bağlantı kurma planı geliştireceklerdir. Son derece rekabetçi anahtar kelimeler, daha yüksek sıralamalar elde etmek için özel bir bağlantı kurma kampanyasına ihtiyaç duyacaktır. Web sitenizin bağlantı popülaritesi de en iyi arama motorları ile artacaktır. Anahtar kelimelerinizin çeşitli varyasyonları, son Google güncellemeleri nedeniyle önemli olan – mükemmel denge ve yoğunluk sağlayarak – geri bağlantılarınızda kullanılacaktır!

SEO NASIL ÇALIŞIR?

Çok fazla çalışma gerektirir ve SEO hizmetleri söz konusu olduğunda her adım süreç için önemlidir. İşte temel bilgiler:

SİTE DENETİMİ

Web sitenizi kapsamlı bir inceleme ve değerlendirme sonucunda başlıyoruz.

ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMASI

Ardından, insanların ne aradığını bulmak için zaman harcıyoruz.

UYGULAMA

Etkili bir SEO optimizasyonu planı yapıyoruz ve uygulamaya başlıyoruz.

İZLEME

Web sitenizin işlem sonuçlarını izliyoruz geliştirmeler ve ayarlamalar yapıyoruz.

Web trafiğinizi artırmanın ve dijital kanallar aracılığıyla daha fazla iş yapmaya başlamanın yollarını arıyorsanız, çeşitli diğer pazarlama seçenekleriyle birlikte atılan “arama motoru optimizasyonu” adlı bir şeyi duymuş olabilirsiniz, ancak SEO nedir?. Şirketiniz için bir SEO stratejisine mi ihtiyacınız var?. Bir SEO şirketi kiralamalı mısınız?. SEO ile ilgili “neyi” anlamak, çabanızdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için bir arama motoru optimizasyonu firması kiralamanın neden bu kadar yararlı ve önemli olduğunu anlamak için önemli bir ilk adımdır. Haritada Pazarlama, başlangıcından bu yana SEO’nun sınırlarını zorlayan uzmanlardan oluşan bir ekiple, köklü bir SEO şirketi olarak on yılı aşkın bir süredir.

Bir SEO şirketi söz konusu olduğunda sık sorulan birçok sorunun yanıtları için aşağıya göz atın: SEO Nedir? Bir işletme neden SEO’yu pazarlama planlarının bir parçası olarak kullanmalıdır? SEO gerçekten etkili mi? SEO nasıl çalışır? Bir SEO şirketi kiralamalı mısınız?

Kendi SEO pazarlama ihtiyaçlarınız için bir sonraki adımı atmaya hazırsanız, en kısa sürede Harita Üzerinde Pazarlama gibi bir SEO şirketiyle iletişime geçin ve temsilcilerimizden biriyle konuşarak, nitelikli ve motive olmuş potansiyel müşteriler elde etmeye nasıl başlayabileceğimizi konuşun. İnternet sitesi. Siz işinizi ve müşterilerinizi tanıyorsunuz ve SEO şirketimiz onların sizi bulmalarına nasıl yardımcı olacağını biliyor; Birlikte, potansiyel müşterilerinizin en çok ihtiyaç duydukları kaynakları ve bilgileri bulmalarına yardımcı olarak çevrimiçi trafiğinizde ölçülebilir değişiklikler sağlayabiliriz.

Anasayfa

SEO HİZMETLERİ HAKKINDA SSS

Sorularım var? Cevaplarımız var.

Blog Makaleleri

Wordpress, Web Tasarım, SEO Optimizasyonu, E-Ticaret ve daha bir çok hizmetimize ait makalelerin yer aldığı Blog sayfamız.

Menü